تامین کالا و فروشندگی در امپایر استار

تامین کننده کالا :

۱- تولید کنندگان کالا می توانند برای بازدهی بیشتر فروش خود و معرفی کالای خود در سطح کشور کالای خود را در فروشگاه امپایر استار معرفی و به فروش برسانند.

۲- بازرگانان و واردکنندگان کالا می توانند در سطح کشور کالای خود را در فروشگاه امپایر استار معرفی و به فروش برسانند.

۳- فروشندگانی که در سطح شهرهای مختلف ایران دارای مغازه می باشند و می خواهند فروش خود را در سطح کشور گسترش دهند می توانند کالاهای خود را در فروشگاه امپایر استار به فروش برسانند.

تبلیغ کننده :

اشخاصی که می خواهند کالاهای فروشگاه امپایر استار را به فروش برسانند امپایر استار یک فروشگاه در اختیار این افراد قرار خواهد داد (فروشگاه مجزا با نام دلخواه فروشنده) تا فروشنده با تبلیغ بر روی کالاهای فروشگاه خود کالاها را به فروش برساند و بر اساس قراداد پورسانت فروش خود را دریافت نماید. در این روش شخص بدون داشتن سرمایه و هیچ کالایی فقط با پرداخت هزینه هاست و دامین فروشگاه خود می تواند صاحب یک فروشگاه بزرگ شود و فقط با تبلیغ بر روی کالاها درآمد بالایی کسب نماید.

فروشنده کالا :

در صورتی که شخصی بخواهد تمامی کالاهای یک فروشگاه را خود به فروش برساند و مراحل صفر تا صد به عهده خود فروشنده باشد امپایر استار یک فروشگاه آماده با کالاهای دسته مورد نظر فروشنده را در اختیار فروشنده قرار خواهد داد و فروشنده فقط هزینه هاست و دامین فروشگاه را پرداخت خواهد نمود و می تواند از درگاه های بانکی شرکت نیز استفاده نماید.

در این روش به علت اینکه فروشنده از درگاه های شرکت استفاده می کند تا زمانی که بسته به دست خریدار نرسد هزینه به حساب فروشنده واریز نخواهد شد همچنین در این روش فروشنده موظف به ارسال کالا مطابق با عکس داخل سایت خواهد بود در غیر این صورت مطابق بند ۸ قرارداد با فروشنده برخورد خواهد.

خریدارانی که از سایت های زیر مجموعه فروشگاه خرید خود را انجام داده اند و کالای اشتباه برای آنها ارسال شده و پشتیبانی مشکل را بر طرف نه نموده لطفا فایل زیر را دریافت نموده و بعد از پر نمودن به ایمیل complaint@empirestar.ir ارسال نمایند.