بسته بندی در فروشگاه امپایر استار

بسته بندی توتون پیپ در فروشگاه امپایر استار

در فروشگاه امپایر استار توتون پیپ به دو صورت بسته بندی Original و Stand Up Pouches می باشد.

Original : این مدل توتون ها در بسته بندی برند تولید کننده عرضه می شود.

Stand Up Pouches : این بسته بندی یک مدل بسته بندی مرسوم در تمامی کشورها می باشد. باید توجه داشته باشیم برندها وقتی می خواهند یک کالایی را تهیه نمایند سعی در جذب مشتری دارند و بسته بندی یک کالا در جذب مشتری کمک زیادی خواهد نمود به همین علت هزینه زیادی صرف تولید بسته بندی می کنند که این هزینه باعث بالا رفتن قیمت کالا می شود به همین علت چند سالی می باشد در کشورهای مختلف برندها کالاهای خود را به صورت وزن بالا (در بسته های یک تا پنج کیلویی) به فروش می رسانند و فروشگاه ها در وزن های مختلف با قیمت پایین تر بسته بندی می کنند و به خریداران عرضه می کنند و فروشگاه ما نیز با تنها تامین کننده فروش این محصولات در ایران قرارداد همکاری دارد و این مدل کالاها را با نام بسته Stand Up Pouches به فروش می رساند.

بسته بندی تنباکو قلیان در فروشگاه امپایر استار

تنباکوهای قلیان نیز مانند توتون پیپ به دو صورت Stand Up Pouches و Original در فروشگاه امپایر استار به فروش می رسند.

خریداران محترم توجه داشته باشند در قسمت توضیحات تمامی محصولات نوع بسته بندی قید شده است و چون تمامی توتون ها طبق سفارش مختص خریدار بسته بندی می شوند و هزینه توسط شرکت به تامین کننده پرداخت می شود به هیچ عنوان بعد از دریافت کالا توتون ها مرجوع نخواهند شد. پس در انتخاب کالای خود دقت نمایید.

Original : این مدل تنباکوها در بسته بندی برند تولید کننده عرضه می شود.

Stand Up Pouches : یک مدل بسته بندی مرسوم در تمامی کشورها می باشد که با سرچ در گوگل می توانید در فروشگاه های خارجی نیز انواع این بسته بندی را مشاهده نمایید. باید توجه داشته باشیم برندها وقتی می خواهند یک کالایی را تهیه نمایند سعی در جذب مشتری دارند و بسته بندی یک کالا در جذب مشتری کمک زیادی خواهد نمود به همین علت هزینه زیادی صرف تولید بسته بندی می کنند که این هزینه باعث بالا رفتن قیمت کالا می شود به همین علت چند سالی می باشد در کشورهای مختلف برندها کالاهای خود را به صورت وزن بالا (در بسته های یک تا پنج کیلویی) به فروش می رسانند و فروشگاه ها در وزن های مختلف با قیمت پایین تر بسته بندی می کنند و به خریداران عرضه می کنند و فروشگاه ما نیز با تنها تامین کننده فروش این محصولات در ایران که تمامی طعم ها را وارد می کند قرارداد همکاری دارد و این مدل کالاها را با نام بسته Stand Up Pouches به فروش می رساند.

این نوع بسته بندی از تنباکو های اورجینال و از بسته های بزرگ وزن شده و پلپ شده و برای خریداران ارسال می شود.

فروشگاه امپایر استار اولین فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد که اقدام به فروش تنباکوهای قلیان در اینترنت نموده است و تنوع طعم های توتون قلیان فروشگاه امپایر استار بی نظیر می باشد و خریداران می توانند هر طعمی که مدنظرشان می باشد را از امپایر استار تهیه نمایند.

یک نمونه از بسته بندی را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید. مدل پک فوق برای تنباکوهای ارزان می باشد و تنباکوهای گران قیمت در بسته های شکیل ارسال خواهند شد که به مرور عکس ها در این قسمت قرار می گیرند.

بسته بندی در فروشگاه امپایر استار

این نوع بسته بندی هم باعث می شود شیره تنباکو بسته پستی را خراب نکند و همچنین قیمت فروش پایین تر باشد.